Nové covery tohoto týdne - březen (2)

Zrovna když jsem si myslela, že nemůžou přijít žádné zajímavější zprávy z knižního světa, že už veškeré covery knih, na jejichž odhalení čekáme, už byly odhaleny, jako by se s nimi roztrhl pytel.

Druhý březnový týden tady máme hned několik velmi očekávaných úplných novinek, pár velmi neočekávaných předělávek a spoustu, sice méně známých, ale zajímavých objevů.~Nejočekávanější novinky


Lola and the Boy Next Door by Stephanie Perkins 
Crossed (Matched, #2) by Ally Condie
Goliath (Leviathan #3) by Scott Westerfeld

Lola and the Boy Next Door - od autorky Stephanie Perkins, která nám všem svým debutem Anna and the French Kiss koncem loňského roku všem vytřela zrak. Bude-li tato její nová kniha o kostymérce Lole alespoň zpoloviny tak dobrá, Steph nám opět zamíchá první místa v našich žebříčích oblíbenosti.

Crossed - druhý díl veleúspěšné dystopie, jejíž první díl Matched se u nás již chystá pod názvem Dokonalý pár. Máte-li rádi milostné trojúhelníky a futuristické společnosti, tyto knihy určitě nebudou jen hezkou ozdobou do vašich knihovniček.

Goliath - správně, jedná se o oficiální podobu originální obálky již třetího dílu, u nás nedávno vydaného Leviatana.~Nečekané, vítaní i nevítané předělávky


Nightshade (Witches War #1) by Andrea Cremer 

Die for me - britská verze této knihy snad předčila i originál. A to je její vydání ještě daleko - teprve nedávno byly uvolněny její recenzní kopie.

Nightshade a Wolfsbane - předělávky této vlčí fantasy, u nás chystané pod názvem Smečka, spustily vlny protestů i vlny nadšení. Doufejme, že čestí čtenáři nebudou postaveni před podobný nesmysl, jako ti američtí, a to, že původní obálky nebudou z trhu staženy úplně. To se prostě v půlce série nedělá.


~Zajímavé objevyLost Without You by Amanda Hocking
Witchlanders by Lena Coakley 

Lost Without You - je z novinek asi největší pastvou pro oči. Teprve sedmadvacetiletá Amanda Hocking už vydala knih hned několik (jsou mezi nimi dvě série) a na tento její nejnovější počin se můžeme těšit už už v dubnu!
 Daughter of Smoke and Bone by Laini Taylor
Liar's Moon (Thief Errant, #2) by Elizabeth C. Bunce
 

Daughter of Smoke and Bone - určitě stojí za zmínku už pro své zasazení. S modrovlasou studentkou Karou se seznámíme rovnou u nás v Praze. A zřejmě se také dočkáme českého překladu pod názvem Kost přání nebo také slovenské verze Dcéra dymu a kosti.

 ~~~~

To je prozatím, co se týče obálek vše. V seznamu sice původně byla ještě jedna kniha, ale bylo mi naznačeno ji nešířit, dokud nebude její oficiální podoba, takže o té snad až příští týden.

Tento týden se tady ještě určitě objeví moje shtnutí Nádherných bytostí, které už je sice hotové, ale mám neutále nutkání jej předělávat :)

1 komentářů:

Syki řekl(a)...

Nejlepší covery jsou Lola, Crossed, Die for Me, Lost Without You a The Mempisto Convenant :)

Těším se na ty Nádherné bytosti...

Copyright © 2009 - Imaginary Whispers - is proudly powered by Blogger
Smashing Magazine - Design Disease - Blog and Web - Dilectio Blogger Template